ponuka-sluzieb

  • Pneuservis pre osobné a SUV vozidlá
  • Záručný a pozáručný servis vozidiel
  • Predaj pneumatík, diskov, súčiastok a doplnkového tovaru

Naša kompletná ponuka služieb »

Profil firmy

Vznik našej firmy v roku 2002 je spojený s myšlienkou a ambíciou poskytovať v Smoleniciach a okolí kvalitné služby v oblasti pneuservisu.logo4 K základným poskytovaným službám sa pridával celý rad ďalších, čim sme vychádzali v ústrety našim zákazníkom, čo malo za následok rozširovanie našich priestorových, materiálnych a v konečnom dôsledku aj personálnych kapacít až na súčasný stav, kedy prevádzkujeme veľkú servisnú halu s modernými prístrojmi a novo otvorenú predajňu.

Poskytujeme kompletné služby v oblasti pneuservisu pre osobné a SUV autá, opravy či záručný a pozáručný servis vozidiel.

V našom obchode nájdete zahraničné i domáce značky pneumatík, či bohatú ponuku hliníkových a plechových diskov vysokej kvality za skvelé ceny.

Okrem toho samozrejme máme v ponuke celý rad autosúčiastok na všetky typy vozidiel, akumulátory, filtre, strierače, nemrznúce zmesi, oleje či autokozmetiku. Viac o našej ponuke »

Pre každú skupinu zákazníkov ponúkame výhodné ceny a profesionálne služby, aby bol každý spokojný a s dôverou sa na nás obrátil aj v budúcnosti.